0 פריטים

סל הקניות שלך ריק


זה קצת עצוב לראות סל קניות ריק שנתחיל למלא אותו??? ;)

SHOP NOW > >

חיפוש לינה באזור אגם גארדה

מתכננים טיול לצפון איטליה? מתכוונים ללון באזור אגם גארדה ועוד לא הזמנתם את מקום הלינה? הנה כמה טיפים לחיפוש מקום הלינה המתאים לכם ביותר.

כמה מילים על אתר בוקינג

רבים מאיתנו נעזרים באתר החיפוש וההזמנות של בוקינג כדי להזמין מקומות לינה… גם אני. הוא נוח לשימוש, התרגלתי אליו, אני יודעת בדיוק איך למצוא בו את המידע שאני מחפשת, אני נעזרת בחוות הדעת, לא צריך לחכות כמעט בכלל (אם בכלל) לאישור ההזמנה ויש יתרון באפשרויות המגוונות לביטול ולשינוי. גם הלינקים שמוצעים פה בהמשך הכתבה הם לחיפוש בבוקינג. ובכל זאת חשוב להזכיר שבוקינג הוא לא אתר ההזמנות היחיד, ואם אתם מוכנים להשקיע את הזמן ואת המאמץ בהרחבת החיפוש – כדאי לבדוק גם באתרים אחרים. עוד אפשר למצוא מקומות לינה בעזרת מפות גוגל ולפנות אליהם ישירות באימייל או ביצירת קשר דרך האתר שלהם.  פנייה ישירה יכולה להוביל למחיר נמוך יותר.

 


מיקוד החיפוש

כפי שהרחבנו בכתבה שלנו עם טיפים כלליים לחיפוש לינה, כלל שתהיו ממוקדים יותר כן החיפוש יהיה יעיל וקל יותר. כדאי להגיע לשלב החיפוש אחרי שכבר יש לכם תכנית טיול, מחולקת לפי תאריכים, עם חלוקה ברורה של אזורי הלינה המבוקשת. האם אתם מחפשים מקום לינה אחד לכל השהות? כמה לילות בכמה אזורים? החליטו על כך מראש ורק אם תתקשו למצוא מקום מתאים בהתאם לתכנית הרצויה, שיקלו לשנותה.

 


חלוקה לאזורים

בואו נדבר תכל’ס. הטיול בצפון איטליה נחלק בגדול לחמישה אזורים: אזור אגם גארדה, אזור אגם מאג’ורה, אזור אגם קומו, אזור הדולומיטים ואזור ונציה.

את המידע המלא על כל אחד מהאזורים האלה תוכלו למצוא כמובן במדריך שלנו.

אחת השאלות העיקריות בתכנון הטיול היא באיזה מחמשת האזורים האלה לטייל, וכמה ימים בכל אזור.

התשובה שונה מאוד ממשפחה למשפחה: זה תלוי במשך הטיול, בעונה, בטיסות וכמובן במה שמעניין ומושך אתכם. יש כאלו שרוצים בעיקר טיולי הליכה, נופים וטבע משגע ויתמקדו בדולומיטים, ויש מי שמעדיף אטרקציות רבות לילדים, עם דגש על פארקי שעשועים, רחצה ושיט ויבחר להתמקד באגם גארדה.
אי אפשר לתמצא את כל הספר בכמה משפטים; ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא לקרוא בספר ולבחור בהתאם למה שהלהיב אתכם. בכל זאת, הנה טיפים למיקוד:

אם חשוב לכם ללון במקום לינה אחד בלבד – ולצאת ממנו לטיולים בסביבה (טיול כוכב קלאסי עם מוקד אחד) אני ממליצה לרוב על שבוע באגם גארדה. יש בסביבת האגם אתרים רבים ומגוונים. גם אטרקציות, גם טבע, גם ערים – ממש שילוב מעולה. במקרה כזה כדאי לחפש לינה באזור לאציזה או ברדולינו, ואפשר כמובן להרחיב את החיפוש עוד קצת דרומה או צפונה (ראו להלן). במקרה כזה העדיפו טיסות לורונה או לברגמו, כשאפשר גם לטוס למילאנו או לוונציה שהן קצת רחוקות יותר אבל יש אליהן מבחר גדול יותר של טיסות.

אם אתם נוסעים לשבועיים ורוצים “גם וגם”, גם טבע ונופים וגם אגמים ואטרקציות, ולא אכפת לכם לפצל את הלינות בהתאם – פצלו את הלינה ל”מיני כוכבים”. 3-4 לילות באגם מאג’ורה, 3-4 לילות בדרום אגם גארדה, 3-4 לילות בצפון אגם גארדה ו-3-4 לילות בדולומיטים.

ומה עם עשרה ימי טיול? אפשרות אחת היא שבוע באגם גארדה (במקום לינה אחד או שניים) ו-3 ימים בדולומיטים.

אפשרות שניה היא ההפך – שבוע בדולומיטים (במקום לינה אחד או שניים, כשלרוב רצוי שניים) ו-3 ימים בגארדה.

אפשרות שלישית – שבוע בגארדה ושלושה ימים במאג’ורה.

ומה עם ונציה? אני אוהבת אותה מאוד. אבל בטיול בשיא הקיץ עם ילדים קטנים אני מודה שהיא מאתגרת ועשויה להיות מעייפת מדי. אם אתם מטיילים מחוץ לעונה או עם מתבגרים, אני מציעה לא לוותר עליה. אפשר ללון בעיר עצמה או קרוב אליה, ואפשר גם להגיע אליה כגיחה של יום אחד מאזור גארדה. אם הטיסה שלכם היא לוונציה אז מתבקש ממש ללון ליד העיר וביום/יומיים האחרונים, לפני הטיסה, לטייל בעיר.


דרום/מרכז האגם

בטיול לאגם גארדה עד שבוע ימים, ללא החלפה של מקומות לינה, אני ממליצה בדרך כלל להתמקם בצד המזרחי – באזור מרכז האגם עם נטייה קלה דרומה. בעיקר באזור העיירה לאציזה והכפר בארדולינו.

אזור זה קרוב לפארקים הגדולים – גרדלנד, עיר הסרטים ופארק המים – לאציזה עצמה מקסימה, וכך גם ברדולינו, וגם הגישה לאוטוסטרדה נוחה כך שקל יחסית להגיע לוורונה, לוונציה וגם למילאנו – אם הטיסה שלכם לשם.

 Booking.com

 


דרום האגם

אם אתם מתכננים למעלה משבוע באזור גארדה, או שאתם מעדיפים לחסוך בנסיעות ואין לכם בעיה לפצל את הלינה בחרו שני מוקדים – האחד בדרום והשני בצפון.

בדרום האגם נוח ללון ליד פסקיארה דל גרדה, וגם סימיונה ודזנצאנו הן פתרון מעולה.Booking.com

 


צפון אגם גארדה

כאן כדי ללון אם אתם מפצלים את הלינה באזור האגם – כי המרחק מהצפון לאתרים מבוקשים רבים כמו גארדלנד ופארק המים הוא די רחוק. אזור זה מתאפיין בנופים דרמטיים, שבילי הליכה, עיירות חוף אלגנטיות ונעימות וגם אטרקציות כמו פארק חבלים, שיט באגם וטיול אופניים.

 Booking.com


אזור אגם מאג’ורה

אגם מאג’ורה הוא גם יעד משפחתי מעולה, ומתאים במיוחד אם אתם טסים לשדה התעופה ליד מילאנו. אני לרוב ממליצה להתמקד באזור העיירה סטרזה:

 Booking.com

בהצלחה גדולה בחיפוש ובמציאת מקומות לינה המתאימים בדיוק לדרישותיכם!!

*הלינקים לחיפוש בבוקינג הם לינקים “אפילייט” – כלומר שהם לא משנים לכם את המחיר ולי הם מייצרים עמלה קטנה. אם אתם במילא מתכוונים להזמין דרך בוקינג אז זה יהיה מאוד נחמד ומפרגן אם תבצעו את ההזמנות שלכם דרך המפות שכאן בדף או בלינק הכללי הזה שלי 🙂