0 פריטים

סל הקניות שלך ריק


זה קצת עצוב לראות סל קניות ריק שנתחיל למלא אותו??? ;)

SHOP NOW > >

טיפים להזמנת לינה באתר בוקינג

החלטתם לנסוע לטיול משפחתי - איזה כיף! אחד המרכיבים החשובים בתכנון הטיול הוא מציאת מקומות הלינה. מקום הלינה משפיע על כל היבטי הטיול: על האתרים שתבקרו בהם, על זמן הנסיעות בדרכים, על הנוחות שלכם וגם על אופי הטיול - מלון משפחתי בהרים מכתיב טיול אחר ממלון חמישה כוכבים הכול כלול. גם מלון קטן ומיוחד יכול להיות מעולה, וגם מלון מפואר - הסוד הוא להתאים את מקום הלינה לטיול שלכם, להעדפות ולצרכים שלכם, וכן - גם לתקציב. אתר בוקינג הוא אתר נוח במיוחד לחיפוש לינה, ממגוון סיבות, ובאופן טבעי רבים משתמשים בו. גם אני... אז הנה 5 טיפים לחיפוש לינה המתאימה לכם באתר:

1. מייד לאחר שהחלטתם על היעד והזמנתם כרטיסי טיסה כדאי כבר להזמין את מקומות הלינה. אין מה לחכות עם זה… גם אם מדובר בחצי שנה לפני הטיול, או אפילו יותר. ככל שתקדימו להזמין כן יעמדו בפניכם אפשרויות רבות יותר.

2.  הדרך הטובה ביותר בעיני לתכנן את הטיול, במרבית המקרים, היא קודם לקרוא על היעד (בספרים שלנו כמובן) ואז לתכנן מראש את חלוקת הימים: את מספר מקומות הלינה ואת הלילות שבהם תלונו בכל אזור. רצוי להתמקד ככל האפשר. למשל, אם אתם מתכננים טיול לצפון איטליה – תכננו מראש כמה ימים באגם גרדה, כמה ימים בדולומיטים וכמה ימים במאג’ורה – ואז בכל אחד מהאזורים האלה החליטו איפה תרצו להתמקד. יש המעדיפים לצמצם את מספר מקומות הלינה ככל הניתן ולכן למשל יעדיפו באגם גארדה ללון מקום לינה אחד בלבד, ויש כאלו שיעדיפו לצמצם את הנסיעות ולפצל את הלינה לדרום ולצפון האגם. כל החלטה כזו משפיעה על אזור החיפוש הרצוי של הלינה. ככל שאזור הלינה המבוקש לכם יהיה מצומצם יחסית – כך יהיה קל יותר להתמקד ולחפש את המקום המתאים לכם ביותר. רק אם לא תמצאו באזור המצומצם, תרחיבו את שטח החיפוש.

3. העזרו במפה בתוך בוקינג! בהמשך לטיפ הקודם – ככל שהשטח הגאוגרפי של החיפוש מצומצם יותר, ואתם ממוקדים יותר – החיפוש פשוט יותר. העזרו במפה: לחצו את הכפתור המסנן את מקומות הלינה הזמינים בלבד וראו איזה מקומות מוצעים באזור הרצוי. אם יש הרבה אופציות אפשר להתחיל לסנן (למשל ציון 8+ או 9+ אם יש הרבה אפשרויות), עם ארוחת בוקר, עם בריכה/קרוב לחוף, עם חניה וכו’ וכו’ מסננים שרלוונטיים עבורכם. אם אין הרבה אופציות – נסו לחפש בלי סינונים. לפעמים מקומות לא מדייקים באיפיון הקטגוריות וזה אפשרי שמקום יתאים לכם גם אם הם מנופה בסינון
חשוב! בחיפוש במפה מופיעים בדרך כלל רק חלק מהמקומות הזמנים – תעשו זום אין, תזיזו קצת את המפה ולרוב עוד ועוד אפשרויות יצוצו.

4. קראו את תיאור המקום ובידקו את התמונות. שימו לב שיש תמונות כלליות של מקום הלינה ותמונות של היחידה המוצעת. לרוב התמונות יחד עם הפרטים של היחידה עצמה (דירה/חדר זוגי/חדר טריפל וכו’) חשובים יותר מאשר התמונות הכלליות.

5. אם אתם מתלבטים בין כמה אפשרויות – התעמקו גם בחוות הדעת. לפעמים אפשר לגלות מידע בעל ערך  – כמו למשל אם מקום הלינה נמצא במקום רועש במיוחד, או אם הגישה אליו קשה וכן הלאה. לא תמיד ביקורת שלילית של אדם שביקר במקום רלוונטית עבורכם – לפעמים זה נוגע לנושא שהוא לא מהותי מבחינתכם או לחלוטין לא קשור ליחידה שלכם. זה דורש זמן ולפעמים קצת מייגע , אבל קריאה מעמיקה של התגובות יכולה לפעמים לפסול מקום עם ציון גבוה או לגלות שגם מקום עם ציון בינוני יכול להיות מקום טוב עבורכם.

ועוד טיפ בונוס: שימו לב לאפשרויות הביטול השונות ובחרו את האופציה המתאימה לכם. יש מי שחשובה לו מאוד אפשרות ביטול ללא עלות, ממש עד הרגע האחרון; ויש מי שהנסיעה שלו קרובה, הסיכוי שהתוכניות ישתנו קטן ואין הצדקה לתוספת המחיר הכרוכה לעיתים באפשרות הביטול. בחלק מן המקרים התוספת עבור אפשרות ביטול היא זניחה או ללא תוספת מחיר כלל – ואז היא כמובן כדאית. גם אם הזמנתם מקום עם אפשרות ביטול – הימנעו ככל האפשר מהזמנת “דאבל-בוקינג” כלומר כמה מקומות לינה לאותם לילות. זה דורש מעקב, עלול להיות מבלבל ובמקרה הגרוע תשכחו לבטל בזמן ותחויבו על יותר ממקום לינה אחד.

 

הנה תיבה לחיפוש בבוקינג, ואפשר גם כאן בלינק. זה לינק “אפילייט” כלומר שאם תזמינו מקום לינה לאחר שחיפשתם בעקבות השימוש בתיבה הזו זה אני אקבל עמלה קטנה, ולכם זה לא ישנה את המחיר 🙂 אם אתם במילא מתכוונים להזמין בבוקינג אז זה יהיה מאוד נחמד מצידכם להשתמש בתיבה הזאת לחיפוש 🙂

חיפוש נעים ובהצלחה במציאת מקומות הלינה!

 

**התמונה למעלה היא פרי דימיונה של בינה מלאכותית (כשהגדרתי “וילה איטלקית עם גינה, אגם ופרחים”). אין באמת מקום כזה 🙂