איזה כיף! נוסעים לבלות בפארק השעשועים!

יום בפארק השעשועים יכול להיות אחד משיאי הטיול, אבל כמו לכל מקום אחר בטיול- כדאי להגיע אליו מוכנים ולדעת מה מצפה לכם. בפארק השעשועים יש בדרך כלל אנשים רבים, צפוף וחשוב לשמור על כמה כללים מוסכמים בין כל בני המשפחה כדי שכולכם תיהנו! אז רגע לפני שנכנסים פנימה הנה כמה הצעות להכנה מראש:

פארק שעשועים

 

• קראו על הפארק- במדריך שלנו או באתר האינטרנט של הפארק. כך תקבלו מושג מראש מה גודל הפארק, מה סוג האטרקציות שבו ומה הכי כדאי לכם לעשות ולראות.

• הביאו עמכם אוכל ושתייה – בפארקי השעשועים יש מבחר עצום של דוכני אוכל ומסעדות ועדיין כדאי, משיקולי חיסכון ובעיקר משיקולי נוחיות, להביא בקבוקי שתייה, אוכל קל וחטיפים אהובים עליכם. יתכן שתעמדו בתור ארוך למתקן ודווקא אז יתקוף אתכם הרעב. במקום להגיע למתקן רעבים ועייפים פשוט תשלפו מהתרמיל סנדוויץ' ובקבוק מים והכול יבוא על מקומו בשלום. בשעות הצהריים מסעדות הפארק עשויות להיות מלאות וצפופות, ולפעמים קשה למצוא מסעדה שתענה על רצונותיהם של כל בני המשפחה. במקים כאלה הכי קל ונוח לשבת בפינת חמד על הדשא ולשלוף את הצידה שהבאתם.

בילוי בלונה פארק

• התלבשו באופן שיקל עליכם את זיהוי בני המשפחה מרחוק. מחוץ לשיא עונת התיירות ההצעה הזו אולי נשמעת קצת משונה אבל כאשר הפארק צפוף ועמוס אנשים, חולצות בולטות וכובע צבעוני עשויים לעזור לכם מאוד למצוא אחד את השני בתוך הקהל. התלבשו בבגדים קלים ובנעליים נוחות – צפויות לכם שעות רבות על הרגליים. כדאי שלכל אחד מהילדים יהיה תג עם שמו באנגלית ומספר הטלפון של ההורים. רק ליתר ביטחון.

• ציידו את הילדים במספר הטלפון שלכם עם שמם או שמכם באנגלית. תוכלו לעשות זאת באמצעות פתק, או באמצעות דסקיות שם אישיות (כמו אלו שתוכלו להזמין אצלנו) שגם יכילו את כל המידע הנחוץ וגם יהוו אביזר משמח.

דיסקיות-לילדים

• ערכו שיחת הכנה – יום בלונה פארק הוא אולי איננו מבצע צבאי, אבל כדאי לעשות כמה תיאומים מראש: כדאי לסכם נקודת מפגש למקרה שהולכים לאיבוד או מחליטים להתפצל. בחרו בתחילת היום נקודה ספציפית, בולטת ומרכזית בפארק שתהיה נוחה ושקל יהיה לזהות אותה מרחוק. למשל – בספסל הכחול הצמוד לקיוסק ליד גלגל הענק או מתחת לשלט של מתקן מסוים וכן הלאה. החליטו מראש מה יקרה במצב שבו התפצלתם, קבעתם להיפגש ואתם מתעכבים (למשל בגלל תור ארוך למתקן). האם עליכם לחכות או אולי תקבעו שיש להתייצב במקום שוב לאחר 20 דקות. סכמו מראש על הסידור שמתאים לכם. וודאו רק שההסדר ידוע וברור לכולם. יש שבוחרים להביא עימם מכשירי קשר – גם זו יכולה להיות דרך נוחה לתקשר בתוך הפארק ללא עלויות גבוהות של טלפונים ניידים.

• סכמו מראש על תקציב לכל ילד להוצאות כרצונו במהלך היום: חנויות המזכרות קורצות, דוכני הממתקים מפתים ואנחנו רוצים הכול. תנו לילדים להחליט מה הכי חשוב להם והגדירו מראש סכום שעומד לרשותם- זה יחסוך מריבות ויהפוך לחלק מהבילוי.

ועכשיו – הגיע הזמן לבלות!

פארק שעשועים